la 01

Aż 181 zawodniczek oraz zawodników z 9 szkół powiatu kutnowskiego (I LO im. Gen. J.H. Dąbrowskiego w Kutnie, II LO im. J. Kasprowicza w Kutnie, ZSZ Nr 2 im. Dr A. Toczewskiego w Kutnie, ZS Nr 3 im. Wł. Grabskiego w Kutnie, I LO PUL w Kutnie, LO Katolickie w Kutnie, LO w Żychlinie, ZS Nr 1 w Krośniewicach oraz Zespół Szkół Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie) wzięło udział w Indywidualnych Mistrzostw Powiatu Kutnowskiego w LA organizowanych przez Stowarzyszenie Edukacyjno – Sportowe „Staszic- Kutno”.

 

Słoneczna pogoda pozwoliła na uzyskanie kilku wartościowych wyników:
• Kacper Pietrzak ZS Nr 1 w Krośniewicach - 11,16 sek w biegu na 100 m;
• Kacper Pietrzak ZS Nr 1 w Krośniewicach - 23,08 sek w biegu na 200 m;
• Izabela Drabik Zespół Szkół Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie - 13,42 sek w biegu na 100 m;
• Izabela Drabik Zespół Szkół Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie - 2,26,18 min w biegu na 800 m;
• Adrian Jarosiński I LO im. Gen. J.H. Dąbrowskiego w Kutnie- 180 cm w skoku wzwyż;
• Damian Lasecki Zespół Szkół Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie- 54,37 sek w biegu na 400 m;

Najlepsze trzy osoby w każdej konkurencji otrzymały medale i dyplomy a szkoły piłki do siatkówki.

Wyniki poszczególnych konkurencji:
100 m Kobiet
1. Drabik Izabela ZS Nr 1 w Kutnie - 13,42 sek.
2. Więcek Sandra LO w Żychlinie – 13,62 sek.
3. Kajak Aleksandra I LO w Kutnie – 14,16 sek.

100 m Mężczyzn
1. Pietrzak Kacper ZS Nr 1 w Krośniewicach - 11,16 sek.
2. Andrysiak Marek ZS Nr 1 w Kutnie - 11,62 sek.
3. Woźniak Kamil ZS Nr 3 w Kutnie- 11,83 sek.

200 m Kobiet
1. Kucharska Sandra ZS Nr 3 w Kutnie – 31,10 sek.
2. Bartosiak Daria ZS Nr 1 w Kutnie – 31,74 sek.
3. Drosio Justyna LO - Żychlin 32,37 sek.

200 m Mężczyzn
1. Pietrzak Kacper ZS Nr 1 w Krośniewicach - 23,08 sek.
2. Walicki Krystian II LO w Kutnie – 25,02 sek.
3. Widera Paweł -25,14 sek.

400 m Kobiety
1. Kołodziejska Magdalena ZS Nr 3 w Kutnie – 1,11,47 min.
2. Wodnicka Agata I LO Pul w Kutnie – 1,14,14 min.
3. Włodarczyk Małgorzata ZSZ nr 2 w Kutnie – 1,14,47 min.

400 m Mężczyzn
1. Lasecki Damian ZS Nr 1 w Kutnie - 54,37 sek.
2. Matusiak Mateusz ZS Nr 1 w Kutnie - 57,12 sek.
3. Maryniak Mateusz ZS Nr 1 w Kutnie - 57,43 sek.

800 m Kobiet
1. Drabik Izabela ZS Nr 1 w Kutnie - 2,26,18 min.
2. Matusiak Justyna ZSZ Nr 2 w Kutnie – 2,36,36 min.
3. Szczech Anita I LO PUL w Kutnie - 2,40,72 min.

800 m Mężczyzn
1. Lewandowski Damian ZS Nr 1 w Kutnie - 2,16,58 min.
2. Kowalczuk Adam LO Żychlin – 2,18,66 min.
3. Kamiński Przemysław LO Żychlin – 2,20,31 min.

1500 m Mężczyzn
1. Kuś Jakub ZS Nr 1 w Kutnie - 4,48,16 min.
2. Głogowski Marcin LO Żychlin – 4,48,30 min.
3. Florczak Michał I LO PUL w Kutnie – 4,49,85 min.

Skok w dal Kobiet
1. Kuźmin Emilia ZS Nr 3 w Kutnie - 4,38 m.
2. Drabik Izabela ZS Nr 1 w Kutnie – 4,37 m.
3. Snopkowska Aleksandra I LO w Kutnie – 4,30 m.

Skok w dal Mężczyzn
1. Machnicki Karol LO Żychlin – 5,92 m.
2. Gajda Radosław ZS Nr 1 w Kutnie – 5,83 m.
3. Włodarczyk Wojciech ZS Nr 3 w Kutnie – 5,76 m

Pchnięcie kulą Kobiet
1. Walicka Anna I LO w Kutnie – 8,93 m.
2. Chodorowska Iga I LO Kutnie – 8,80
3. Frątczak Marta ZSZ Nr 2 w Kutnie – 8,48 m.

Pchnięcie kulą Mężczyzn
1. Kowalski Piotr I LO w Kutnie – 11,10 m.
2. Kaczorowski Krystian I LO PUL w Kutnie – 10,49 m.
3. Gajewicz Kacper ZS Nr 3 w Kutnie – 10,39 m.

Skok wzwyż Kobiet
1. Balcerzak Małgorzata LO w Żychlinie – 145 cm.
2. Kucharska Sandra ZS Nr 3 w Kutnie – 140 cm.
3. El Fadil Julia ZSZ Nr 2 w Kutnie – 135 cm.

Skok wzwyż Mężczyzn
1. Jarosiński Adrian I LO w Kutnie – 180 cm.
2. Wiliński Przemysław ZSZ Nr 2 w Kutnie -165 cm.
3. Jóźwiak Radosław II LO w Kutnie – 160 cm.

la 03la 02la 04

la 05la 07la 06

la 09la 201la 10

la 202la 203la 204

la 205la 206la 207

la 208la 209la 301

la 211la 210la 302

la 303la 304la 305

la 306la 307la 308

 

fundusze