Za nami pierwsze dwie kolejki Pucharu Wiosny 2016 w piłce nożnej amatorów organizowanego przez Stowarzyszenie Edukacyjno – Sportowe „STASZIC-KUTNO” i MOSiR Kutno. Mecze rozgrywane są na boisku Orlik przy Alejach ZHP. Najwięcej emocji przysporzyły mecze z udziałem zespołu EXPOM z Krośniewic, w sobotę zremisował z EGOLITEM HURTPAP 2:2, a w niedzielę wygrał z PROSTO TEAM 5:3. Rekordowy wynik zanotował zespół PROSTO TEAM, ogrywając w sobotę 1,5 L/G – 22:0. Jednak na pierwszym miejscu tabeli jest zespół WNC, który wygrał obydwa swoje pierwsze mecze. Najlepszym strzelcem po pierwszych kolejkach jest Mateusz Rybacki z PROSTO TEAM, strzelając 9 bramek.

Szóstka pierwszych dwóch kolejek:
1. Marcin Błaszczyk (EXPOM) – bramkarz.
2. Jakub Kaźmierczak (PROSTO TEAM).
3. Łukasz Salomon (EXPOM).
4. Mateusz Rybacki (PROSTO TEAM).
5. Michał Janakowski (EGOLIT HURTPAP).
6. Marcin Kaliński (EGOLIT HURTPAP).

Poniżej wyniki i klasyfikacje.

 

 

„Puchar wiosny 2016” w piłce nożnej amatorów
Wyniki i klasyfikacje Kategoria +16

21.05.2016r.

14.00 LOMBARD – WNC 2 : 4
Bramki – LOMBARD: Błasczyk, Szumiński
– WNC: Kozłowski (2), Muradyan, Karapetyan.


15.00 1,5 L/G – PROSTO TEAM 0 : 22
Bramki – 1,5 L/G:
– PROSTO TEAM: Rybacki (7), Kieszkowski (3), Kostrzewa (3), Mikołajczyk (3),
Jankiewicz (2), Woźniak K. (2), Florczak, Sobczyński.


16.00 EXPOM – EGOLIT HURTPAP 2 : 2
Bramki – EXPOM: Walczak (2).
– EGOLIT HURTPAP: Kaliński, Krysiński.


17.00 STRZEGOCIN – DS. SMITH 1 : 0
Bramki – STRZEGOCIN: Rowiński.
– DS. SMITH:


18.00 YOUNG BOYS – KASPROWICZ 2 : 0
Bramki – YOUNG BOYS: Jarota (2).
– KASPROWICZ:

 

22.05.2016r.

10.00 WNC – KASPROWICZ 4 : 1
Bramki – WNC: Łucki (2), Czekalski, Filipczak.
– KASPROWICZ: Kaczuba.


11.00 DS. SMITH – YOUNG BOYS 6 : 1
Bramki – DS. SMITH: Kaźmierczak (2), Stasinowski (2), Skonieczny, Szumiński.
– YOUNG BOYS: Jarota.


12.00 EGOLIT HURTPAP – STRZEGOCIN 9 : 2
Bramki – EGOLIT HURTPAP: Janakowski (4), Kenska (2), Kaliński, Tielatnikow, Tomaszewski.
– STRZEGOCIN: Kaczorowski, Wiśniewski M.


13.00 PROSTO TEAM – EXPOM 3 : 5
Bramki – PROSTO TEAM: Rybacki (2), Jankiewicz.
– EXPOM: Hartwich (2), Tomczak S., Tomczak D., Wietrzyk.


14.00 LOMBARD – 1,5 L/G 12 : 3
Bramki – LOMBARD: Błaszczyk (3), Kopański (3), Winiarski (3), Jędrzejewski, Kruczkowski, Szumiński.
– 1,5 L/G: Chróścik, Ciszewski, Jatczak.

Tabela

Miejsce Nazwa drużyny Mecze Punkty Bramki
1 WNC 2 6 8:3
2 EGOLIT HURTPAP 2 4 11:4
3 EXPOM 2 4 7:5
4 PROSTO TEAM 2 3 25:5
5 LOMBARD 2 3 14:7
6 DS. SMITH 2 3 6:2
7 YOUNG BOYS 2 3 3:6
8 STRZEGOCIN 2 3 3:9
9 KASPROWICZ 2 0 1:6
10 1,5 L/G 2 0 3:34

Najlepsi strzelcy
1. Rybacki Mateusz (PROSTO TEAM) – 9 bramek.
2. Arkadiusz Błaszczyk (LOMBARD), Michał Janakowski (EGOLIT HURTPAP) – po 4 bramki.
3. Wiktor Jankiewicz, Patryk Kieszkowski, Damian Kostrzewa, Dawid Mikołajczyk (PROSTO TEAM), Sebastian Jarota (YOUNG BOYS), Emil Kopański (LOMBARD) – po 3 bramki.

fundusze