LigaTradycyjnie w maju na boisko ze sztuczną nawierzchnią przy Gimnazjum nr 3 w Kutnie wraca „Kutnowska Wiosenna Liga Piłkarska”, organizowana przez Stowarzyszenie Edukacyjno – Sportowe „STASZIC KUTNO”. Tegoroczna impreza amatorów orlikowej piłki nożnej odbywać się będzie w weekendy począwszy od 9 maja i będzie trwała do 21 czerwca br., z wyłączeniem weekendu 6 – 7 czerwca. Spotkania piłkarskie rozgrywane będą w dwóch kategoriach wiekowych: + 16 – rocznik 1999 i starsi oraz „oldboy” +35 – rocznik 1980 i starsi. Każda z drużyn może zgłosić 15 zawodników.


Organizatorzy przewidują, że zainteresowanie turniejem będzie duże i są profesjonalnie przygotowani aby sprostać temu zadaniu. Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Kutno i Wójt Gminy Kutno. Zadanie realizowane jest przy wsparciu finansowym z budżetu miasta Kutno.
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 5 maja 2015 r. drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 693605402. Bieżące informacje o turnieju będą zamieszczane na stronie http://www.staszickutno.pl/ w zakładce „Stowarzyszenie” i w lokalnych mediach.
Zebranie organizacyjne z kierownikami drużyn odbędzie się w Zespole Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie przy ul. Oporowskiej 7 w dniu 6 maja o godz. 17.00. Na zebraniu zostanie przedstawiony system rozgrywek i szczegółowy terminarz. Będą one zależne od ilości zgłoszonych drużyn. Poniżej regulamin i formularz zgłoszeniowy.

 

Regulamin                                                             Formularz zgłoszeniowy

fundusze