la 01

Aż 181 zawodniczek oraz zawodników z 9 szkół powiatu kutnowskiego (I LO im. Gen. J.H. Dąbrowskiego w Kutnie, II LO im. J. Kasprowicza w Kutnie, ZSZ Nr 2 im. Dr A. Toczewskiego w Kutnie, ZS Nr 3 im. Wł. Grabskiego w Kutnie, I LO PUL w Kutnie, LO Katolickie w Kutnie, LO w Żychlinie, ZS Nr 1 w Krośniewicach oraz Zespół Szkół Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie) wzięło udział w Indywidualnych Mistrzostw Powiatu Kutnowskiego w LA organizowanych przez Stowarzyszenie Edukacyjno – Sportowe „Staszic- Kutno”.

Czytaj więcej...

Za nami pierwsze dwie kolejki Pucharu Wiosny 2016 w piłce nożnej amatorów organizowanego przez Stowarzyszenie Edukacyjno – Sportowe „STASZIC-KUTNO” i MOSiR Kutno. Mecze rozgrywane są na boisku Orlik przy Alejach ZHP. Najwięcej emocji przysporzyły mecze z udziałem zespołu EXPOM z Krośniewic, w sobotę zremisował z EGOLITEM HURTPAP 2:2, a w niedzielę wygrał z PROSTO TEAM 5:3. Rekordowy wynik zanotował zespół PROSTO TEAM, ogrywając w sobotę 1,5 L/G – 22:0. Jednak na pierwszym miejscu tabeli jest zespół WNC, który wygrał obydwa swoje pierwsze mecze. Najlepszym strzelcem po pierwszych kolejkach jest Mateusz Rybacki z PROSTO TEAM, strzelając 9 bramek.

Szóstka pierwszych dwóch kolejek:
1. Marcin Błaszczyk (EXPOM) – bramkarz.
2. Jakub Kaźmierczak (PROSTO TEAM).
3. Łukasz Salomon (EXPOM).
4. Mateusz Rybacki (PROSTO TEAM).
5. Michał Janakowski (EGOLIT HURTPAP).
6. Marcin Kaliński (EGOLIT HURTPAP).

Poniżej wyniki i klasyfikacje.

Czytaj więcej...

liga01

 

W niedzielę zakończyła się Kutnowska Wiosenna Liga Piłkarska

W ostatnią niedzielę przy zmiennej pogodzie odbyła się ostatnia kolejka Kutnowskie Wiosennej Ligi Piłkarskiej. W tym roku liga rozgrywana była w dwóch kategoriach wiekowych +16 – 11 zespołów i +35 – 3 zespoły.

Czytaj więcej...

4kolejka01

 

 

W dniach 30 i 31 maja odbyły się kolejne mecze Wiosennej Ligii Piłkarskiej sezonu 2015. W sobotę i w niedzielę rozegrano po 4 spotkania, dwa zespoły nie stawiły się do rozgrywek. Mecze odbyły się w spokojnej i sportowej atmosferze.
Oto wyniki:

Czytaj więcej...

fundusze