licealiada 08

 

Reprezentacje dziewcząt oraz chłopców z Zespołu Szkół Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie zwyciężyły w mistrzostwach powiatu kutnowskiego w lidze lekkoatletycznej w ramach „Licealiady”. Oprócz „Staszica” w zawodach wzięły udział następujące szkoły: Zespół Szkół Nr 3 im. W. Grabskiego, ZSZ nr 2 im A. Troczewskiego, I LO im J.H. Dąbrowskiego, II LO im. J. Kasprowicza, I LO PUL w Kutnie oraz ZS nr 4 im. Z. Balickiego. Zawody odbyły się 30 września na stadionie miejskim a organizatorem był kutnowski MOSiR. Najlepsze trzy szkoły w rywalizacji dziewcząt oraz chłopców otrzymały puchary i dyplomy.


Wyniki poszczególnych konkurencji:

100m - DZIEWCZĘTA
1. Szczepańska Kinga 14.12 sek ZS nr 1 w Kutnie
2. Kajak Aleksandra 14.62 sek I LO w Kutnie
3. Szymaniak Julia 14.85 sek ZS nr 1 w Kutnie
6. Mieszkowska Julia 14.99 sek ZS nr 1 w Kutnie

400m - DZIEWCZĘTA
1. Michalak Marta 73.53 sek I LO PUL w Kutnie
2. Zawierucha Blanka 75.05sek I LO w Kutnie
3. Wodnicka Agata 75.69 I LO PUL w Kutnie
4. Bartosiak Daria 77.73 sek ZS nr 1 w Kutnie
8. van Assendelft van Wijk Caroline 78,15 ZS nr 1 w Kutnie
10. Wasielewska Magda 83.08 sek ZS nr 1 w Kutnie
Kieszkowska Anna 91.24 sek PK ZS nr 1 w Kutnie

800m DZIEWCZĘTA
1. Drabik Izabela 2,32”91 ZS nr 1 w Kutnie
2. Matusiak Justyna 2,42”29 ZSZ nr 2 w Kutnie
3. Szabłowska Katarzyna 2,45”61 I LO PUL w Kutnie
6. Flisiak Sandra 2,55”29 ZS nr 1 w Kutnie
Robaszewska klaudia DNS ZS nr 1 w Kutnie

SKOK W DAL – DZIEWCZĘTA.
1. Kużmin Emilia 4,73 m ZS nr 3 w Kutnie
2. Goniarska Martyna 4,48m ZS nr 1 w Kutnie
3. Lesicka Małgorzata 4,32 m ZS nr 3 w Kutnie
4. Bogdańska Weronika 4.29 m ZS nr 1 w Kutnie
5. Sarniak Klaudia 4,14 m ZS nr 1 w Kutnie
Magnuska Lidia 3,71 m PK ZS nr 1 w Kutnie
Rutkowska Julita 3,73 m PK ZS nr 1 w Kutnie

PCHNIĘCIE KULĄ - DZIEWCZĘTA
1. Walicka Anna 8,72 m I LO w Kutnie
2. Chodorowska Iga 7,97 m I LO w Kutnie
3. Serek Justyna 7,95 m ZS nr 1 w Kutnie
6. Kardynalska Angelika 7,47 m ZS nr 1 w Kutnie
8. Adamiak Milena 6.97 m ZS nr 1 w Kutnie
Woźniak Wiktoria 6,99 m PK ZS nr 1 w Kutnie
Kruszyna Weronika 6,65 m PK ZS nr 1 w Kutnie

SZTAFETA 4x100 - DZIEWCZĘTA
1. ZS nr 1 w Kutnie 54,58 sek (Szczepańska K., Mieszkowska J., Bogdańska W., Goniarska M.) 2. I LO w Kutnie 58,34
3. ZS nr 3 w Kutnie 59,13 sek


Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
1. Zespół Szkół nr 1 w Kutnie – 1082 pkt.
2. I LO w Kutnie – 922 pkt
3. I LO PUL Kutno - 876 pkt
4. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Kutnie - 858 pkt
5. Zespół Szkół nr 3 w Kutnie – 702 pkt brak udziału w biegach na 400 i 800m
6. II LO w Kutnie –525 pkt. brak udziału w sztafecie 4x100 i 800m

100m - CHŁOPCY
1. Andrysiak Marek 11,80 sek ZS nr 1 w Kutnie
2. Pokorski Adam 12.17sek ZS nr 3 w Kutnie
3. Iwiński Rafał 12.13sek ZS nr 1 w Kutnie
10. Kacprowicz Jakub 12.62 sek. ZS nr 1 w Kutnie

400m - CHŁOPCY
1. Lasecki Damian 55.75 sek ZS nr 1 w Kutnie
2. Maryniak Mateusz 57.09 sek ZS nr 1 w Kutnie
3. Osowski Bogumił 57.36 sek I LO PUL w Kutnie
8. Lewandowski Damian 60.01 sek ZS nr 1 w Kutnie


1500m - CHŁOPCY
1.Wilanowski Błażej 4,43”73 ZS nr 1 w Kutnie
2. Kuś Jakub 4,45”74 ZS nr 1 w Kutnie
3.Wiśniewski Daniel 4,49”74 ZS nr 1 w Kutnie

SKOK W DAL - CHŁOPCY
1. Gajda Radosław 6,16 m ZS nr 1 w Kutnie
2. Kuźmin Mateusz 5,87 m ZS nr 1 w Kutnie
3. Gawrysiak Mateusz 5,83 m ZS nr 3 w Kutnie
4. Sobczyk Mateusz 5,67 m ZS nr 1 w Kutnie

PCHNIĘCIE KULĄ - CHŁOPCY
1. Gajewicz Kacper 12,09 m kula 5 kg ZS nr 3 w Kutnie
2. Krzesicki Marcel 11,38 m kula 5 kg ZS nr 1 w Kutnie
3. Wronkowski Damian 10,51 m kula 6 kg ZS nr 3 w Kutnie
6. Gralak Łukasz 10,40 m kula 5 kg ZS nr 1 w Kutnie
9. Wróbel Patryk 9,46 m kula 6 kg ZS nr 3 w Kutnie


SZTAFETA 4x100 -CHŁOPCY
1. ZS nr 1 w Kutnie 46,47 sek ( Kacprowicz J., Lasecki D., Iwiński R., Andrysiak M)
2. ZS nr 3 w Kutnie 47,83 sek
3. II LO w Kutnie 51,45 sek

Klasyfikacja końcowa chłopców:

1. Zespół Szkół nr 1 w Kutnie – 1180 pkt.
2. Zespół Szkół nr 3 w Kutnie – 1031 pkt.
3. I LO PUL Kutno - 879pkt.
4. ZSZ nr 2 w Kutnie -714 pkt.
5. I LO w Kutnie - 606 pkt.
6. LO w Żychlinie – 438 pkt
7. II LO w Kutnie – 535 pkt. brak udziału w biegu na 400m

Opiekunami reprezentacji byli M. Łubiński oraz S. Podemski

Najlepsze dwie reprezentacje w kategorii dziewcząt oraz chłopców uzyskały prawo startu w zawodach rejonowych, które odbędą się 06 października 2016 r. w Kutnie.

licealiada 01 licealiada 02 licealiada 03

licealiada 04 licealiada 05 licealiada 06

licealiada 07 licealiada 09 licealiada 10

licealiada 12 licealiada 13 licealiada 14

licealiada 15 licealiada 16 licealiada 17

fundusze