liga16
Reprezentacje dziewcząt oraz chłopców z Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie zwyciężyły w mistrzostwach powiatu kutnowskiego w lidze lekkoatletycznej w ramach „Licealiady”. Oprócz „Staszica” w zawodach wzięły udział następujące szkoły: Zespół Szkół Nr 3 im. W. Grabskiego, ZSZ nr 2 im A. Troczewskiego, I LO im J.H. Dąbrowskiego, II LO im. J. Kasprowicza, I LO PUL w Kutnie oraz ZS nr 4 im. Z. Balickiego. Zawody odbyły się 24 września na stadionie miejskim a organizatorem był kutnowski MOSiR. Słoneczna pogoda pozwoliła na osiągnięcie kilku wartościowych rezultatów. Najlepsze trzy szkoły w rywalizacji dziewcząt oraz chłopców otrzymały puchary i dyplomy.


Wyniki poszczególnych konkurencji:

100m - DZIEWCZĘTA
1. Marciniak Aleksandra 14.30 sek ZS nr 3 w Kutnie
2. Furmańska Natalia 14.80 sek II LO w Kutnie
3. Kajak Aleksandra 14.83 sek I LO w Kutnie
4. Mieszkowska Julia 14.95 sek ZS Nr 1 w Kutnie
10. Śnieć Aleksandra 16.03 sek ZS Nr 1 w Kutnie
13. Tarłowska Gabriela 16.18 sek Nr 1 w Kutnie

400m - DZIEWCZĘTA
1. Stasiak Sabrina 61.42 sek ZS Nr 4 w Kutnie
2. Kroczyńska Agnieszka 72.62sek I LO PUL w Kutnie
3. Miszczak Justyna 72.68 I LO w Kutnie
8. Bartosiak Daria 77.73 sek ZS Nr 1 w Kutnie
10. Kobus Małgorzata 78.43 sek ZS Nr 1 w Kutnie
15. Medyńska Oliwia 79.85 sek ZS Nr 1 w Kutnie

800m DZIEWCZĘTA
1. Drabik Izabela 2,39”31 ZS Nr 1 w Kutnie
2. Matusiak Justyna 2,49”60 ZSZ Nr 2 w Kutnie
3. Stępniak Natalia 2,51”25 I LO PUL w Kutnie
9. Szczepańska Kinga 3,15”50 ZS Nr 1 w Kutnie
12. Durmaj Małgorzata 3,26”73 ZS Nr 1 w Kutnie

SKOK W DAL – DZIEWCZĘTA.
1. Jóźwiak Emilia 4,51 m ZS Nr 3 w Kutnie
2. Lesicka Małgorzata 4,48m ZS Nr 3 w Kutnie
3. Boguś Oliwia 4,24 m ZS Nr 3 w Kutnie
5. Sarniak Klaudia 4,01 m ZS Nr 1 w Kutnie
10. Wójcik Kamila 3,57 m ZS Nr 1 w Kutnie
13.Rutkowska Julita 3,45 m ZS Nr 1 w Kutnie

PCHNIĘCIE KULĄ - DZIEWCZĘTA
1. Leszczyńska Wiktoria 8,71 m II LO w Kutnie
2. Serek Justyna 7,97 m ZS Nr 1 w Kutnie
3.Chodorowska Iga 7,95 m I LO w Kutnie
4. Kardynalska Angelika 7,91 m ZS Nr 1 w Kutnie
6. Woźniak Wiktoria 7,47 m ZS Nr 1 w Kutnie

SZTAFETA 4x100 - DZIEWCZĘTA
1. ZS Nr 3 w Kutnie 57,83 sek 2. I LO w Kutnie 58,75
3. ZS Nr 1 w Kutnie 60,22 sek (Snieć A., Sarniak K., Tarłowska G. Mieszkowska J..)

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
1. Zespół Szkół Nr 1 w Kutnie – 905pkt.
2. I LO w Kutnie – 878 pkt
3. Zespół Szkół Nr 3 w Kutnie - 859 pkt
4. I LO PUL Kutno - 852 pkt
5. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Kutnie.– 707pkt
6. Zespół Szkół nr 4 w Kutnie – 630 pkt 7. II LO w Kutnie –717 pkt. brak udziału w sztafecie 4x100

100m -CHŁOPCY
1. Kowalski Piotr 11,70 sek I LO w Kutnie
2. Andrysiak Marek 11.77sek ZS Nr 1 w Kutnie
3. Woźniak Kamil 12.13sek ZS Nr 3 w Kutnie
10. Ewkowski Rafał 12.62 sek. ZS Nr 1 w Kutnie
11.Kościelak Przemysław 12.65 sek ZS Nr 1 w Kutnie

400m - CHŁOPCY
1. Lasecki Damian 54.45 sek ZS Nr 1 w Kutnie
2. Kawka Michał 56.11 sek ZS Nr 1 w Kutnie
3. Jóźwiak Damian 56.12 sek ZS Nr 1 w Kutnie
4. Wietrzyk Michał 56.18 sek ZS Nr 1 w Kutnie

1500m -CHŁOPCY
1. Maciak Mateusz 4,54”54 II LO w Kutnie
2. Głogowski Marcin 4,57”67 LO w Żychlinie
3. Duciński Adrian 5,00”00 ZS Nr 4 w Kutnie
8. Borkowski Karol 5,20”43 ZS Nr 1 w Kutnie
10. Maryniak Mateusz 5,08”95 ZS Nr 1 w Kutnie
12. Lewandowski Damian 5,19,22 ZS Nr 1 w Kutnie


SKOK W DAL - CHŁOPCY
1. Machnicki Karol 5,92 m LO w Żychlinie
2. Sobczyk Mateusz 5,66 m ZS Nr 1 w Kutnie
3. Włodarczyk Wojciech 5,60 m ZS Nr 3 w Kutnie
5. Kuźmin Mateusz 5,54 m ZS Nr 1 w Kutnie
7. Kacprowicz Jakub 15,15 m ZS Nr 1 w Kutnie

PCHNIĘCIE KULĄ - CHŁOPCY
1. Lewandowski Mateusz 11,09 m ZS Nr 1 w Kutnie
2. Gładysiak Maciej 11,01 m ZS Nr 1 w Kutnie
3. Kubiak Łukasz 10,56 m ZS Nr 3 w Kutnie
5. Wachowicz Jakub 10,29 m ZS Nr 1 w Kutnie

SZTAFETA 4x100 -CHŁOPCY
1. ZS Nr 1 w Kutnie 46,45 sek (Kościelak P, Lasecki D, Andrysiak M, Ewkowski R)
2. ZS Nr 3 w Kutnie 47,03 sek
3. I LO w Kutnie 47,71 sek

Klasyfikacja końcowa chłopców:
1. Zespół Szkół Nr 1 w Kutnie – 1108 pkt.
2. Zespół Szkół Nr 3 w Kutnie – 1072 pkt.
3. Zespół Szkół Nr 4 w Kutnie - 932pkt.
4. LO w Żychlinie - 895 pkt.
5. I LO w Kutnie - 814 pkt.
6 ZSZ Nr 2 w Kutnie –798 pkt.
7. II LO w Kutnie – 781 pkt.
8. I LO PUL Kutno - 687 pkt.

Najlepsze dwie reprezentacje w kategorii dziewcząt oraz chłopców uzyskały prawo startu w zawodach rejonowych, które odbędą się 25 września 2015 r. w Kutnie.

liga01liga02liga03

liga04liga05liga07

liga08liga09liga10

liga11liga12liga13

 

 

fundusze