przelaje04We wtorek, 22 września 2015 r. na obiektach Małej Ligi Baseballa odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe dla szkół ponadgimnazjalnych zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie. Były to jednocześnie eliminacje do Finału Wojewódzkiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych organizowanych przez Łódzki Szkolny Związek Sportowy.


Pomimo słonecznej pogody frekwencja nie była wysoka. W zawodach wzięło udział 105 zawodników i zawodniczek (26 dziewcząt i 79 chłopców) z dziesięciu szkół powiatu kutnowskiego: II LO im. J. Kasprowicza, ZS Nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie, ZS w Żychlinie, LO w Żychlinie, ZSZ Nr 2 im. A. Troczewskiego, ZS Nr 4 im. Z. Balickiego , I LO PUL w Kutnie, ZSCKR w Mieczysławowie, LO w Krośniewicach oraz Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego. Pierwsze trofea trafiły w ręce uczniów „Staszica” Izabeli Drabik oraz Damiana Laseckiego.
Najlepsza szóstka w kategorii dziewcząt:
1. Drabik Izabela – ZS Nr 1 w Kutnie
2. Matusiak Justyna – ZSZ Nr 2 w Kutnie
3. Jankowska Angelika – ZS w Żychlinie
4. Byczkowska Klaudia – ZS Nr 4 w Kutnie
5. Szczech Anita – I LO PUL w Kutnie
6. Grzelak Małgorzata- ZS w Żychlinie

Najlepsza szóstka w kategorii chłopców:
1. Lasecki Damian - ZS Nr 1 w Kutnie
2. Maciak Mateusz- II LO w Kutnie
3. Lewandowski Mateusz - ZS Nr1 w Kutnie
4. Kuś Jakub – ZS Nr 1 w Kutnie
5. Florczak Michał – I LO PUL w Kutnie
6. Stanisławski Adam- ZS CKR w Mieczysławowie.

Najlepsza szóstka zawodniczek oraz zawodników uzyskała prawo reprezentowania powiatu kutnowskiego w Finale Wojewódzkim, który odbędzie się 02 października w Uniejowie.

przelaje01przelaje02przelaje03

przelaje05przelaje06przelaje07

fundusze