r

Reprezentacje  dziewcząt oraz chłopców  z Zespołu Szkół Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie zwyciężyły w mistrzostwach powiatu kutnowskiego w lidze lekkoatletycznej w ramach „Licealiady”. Oprócz „Staszica” w zawodach wzięły udział następujące szkoły: Zespół Szkół Nr 3 im. W. Grabskiego, ZSZ nr 2 im A. Troczewskiego, I LO im J.H. Dąbrowskiego, II LO im. J. Kasprowicza, I LO PUL w Kutnie oraz ZS nr 4 im. Z. Balickiego. Zawody odbyły się 24 września na stadionie miejskim a organizatorem był kutnowski MOSiR. Słoneczna pogoda pozwoliła na osiągnięcie kilku wartościowych rezultatów. Najlepsze trzy szkoły w rywalizacji dziewcząt oraz chłopców otrzymały puchary i dyplomy.

100m - DZIEWCZĘTA
1. Domańska Marta 14.18 sek ZS nr 1 w Kutnie
2. Stasiak Kinga 14.56 sek ZS nr 1 w Kutnie
3. Kajak Aleksandra 14.61 sek I LO w Kutnie
8. Dąbrowska Wiktoria 15.62 sek ZS nr 1 w Kutnie

400m - DZIEWCZĘTA
1. Marciniak Wiktoria 69.42 sek ZS nr 3 w Kutnie
2. Zielińska Karolina 70.95 sek ZS nr 3 w Kutnie
3. Matczak Klaudia 70.96 sek ZS nr 1 w Kutnie
5. Przytulska Andżelina 75.15 sek   ZS nr 1 w Kutnie
6. Bartosiak Daria 75.23 sek ZS nr 1 w Kutnie

800m DZIEWCZĘTA
1. Drabik Izabela 2,41”00 ZS nr 1 w Kutnie
2. Kołodziejska Magdalena 2,46”00 ZS nr 3 w Kutnie
3. Grzelczak Martyna 2,57”00 ZS nr 1 w Kutnie
7. Komorowska Ola 3,06”00 ZS nr 1 w Kutnie

SKOK W DAL – DZIEWCZĘTA.
1. Katarzyńska Luiza 4,31 m ZS nr 3 w Kutnie
2. Polańska Ewelina 4,25 m ZS nr 1 w Kutnie
3. Łuczak Anna 4,24 m I LO w Kutnie
8. Sarniak Klaudia 3,95 m ZS nr 1 w Kutnie
13. Nowak Emilia 3,57 m ZS nr 1 w Kutnie

PCHNIĘCIE KULĄ - DZIEWCZĘTA
1. Leszczyńska Wiktoria 9,15 m II LO w Kutnie
2. Walicka Anna 8,71 m II LO w Kutnie
3. Serek Justyna 8,16 m ZS nr 1 w Kutnie
5. Walczak Natalia 7,86 m ZS nr 1 w Kutnie
6. Wegner Karolina 7,80 m ZS nr 1 w Kutnie

SZTAFETA 4x100 - DZIEWCZĘTA
1. ZS nr 3 w Kutnie 55,40 sek
2. ZS nr 1 w Kutnie 56,80 sek (Stasiak K., Sarniak K., Polańska E., Domańska M.)
3. I LO w Kutnie 56,87 sek

 
Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
1. Zespół Szkół nr 1 w Kutnie  – 1070pkt.
2. Zespół Szkół nr 3 w Kutnie – 1034 pkt
3. I LO w Kutnie                       -   887 pkt
4. I LO PUL Kutno                     - 814 pkt
5. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Kutnie.– 677 pkt
6. ZS nr 4 w Kutnie – 667 pkt                                                                                                                
7. II LO w Kutnie –702 pkt. żadna z zawodniczek nie ukończyła biegu na 800 
 
100m  -CH ŁOPCY
1. Woźniak Kamil      12,18 sek    ZS nr 3  w Kutnie
2. Kawka Michał       12.38 sek    ZS nr 1 w Kutnie
3. Sobczak January    12.54 sek     I LO w Kutnie                                                                                    
4. Gładysiak Maciej   12.62 sek. ZS nr 1 w Kutnie                                                                                
14.Frontczak Tomasz  13.22 sek   ZS nr 1 w Kutnie                                                                                                                                                                             
 
400m - CH ŁOPCY.
1. Kowalski Piotr            51.09 sek    I LO w Kutnie
2. Włodarczyk Kamil      53.70 sek    ZS nr 3 w Kutnie
3. Lasecki Damian         53.87 sek   ZS nr 1 w Kutnie                                                                      
6. Wietrzyk Michał        57.95 sek    ZS nr 1 w Kutnie                                                                      
11. Maryniak Mateusz   59.61 sek    ZS nr 1 w Kutnie                                                                                                                                                                             
 
1500m -CH ŁOPCY 
1.Zieliński Gracjan              4,30”00    ZS nr 1 w Kutnie 
2.Lewandowski Mateusz     4,36”00    ZS nr 4 w Kutnie 
3.Krause Oskar                    4,39”00    I LO PUL w Kutnie                                                                      
21.Bogdański Piotr              5,20”43 ZS nr 1 w Kutnie                                                                                             
 
 
SKOK W DAL - CH ŁOPCY
1. Ewkowski Rafał            6,08 m  ZS nr 1 w Kutnie
2. Włodarczyk Wojciech  5,91 m  ZS nr 3 w Kutnie
3. Gajda Radosław            5,88 m  ZS nr 1 w Kutnie                                                                            
12.Marciniak Mateusz      4,96 m ZS nr 1 w Kutnie                                                                                             
 
PCHNIĘCIE KULĄ  - CH ŁOPCY
1. Banasiak Rafał       11,59 m      II LO w Kutnie
2. Sobczak Błażej       10,39 m     ZSZ nr 2 w Kutnie
3. Wachowicz Jakub   10,30 m ZS nr 1 w Kutnie
8. Wróbel Patryk          9,74 m ZS nr 1 w Kutnie                                                                                
13.Wojtasiak Cezary    9,41 m ZS nr 1 w Kutnie                                                                                             
                                                                                           
SZTAFETA  4x100 -CHŁOPCY
1. ZS nr 1 w Kutnie     47,71 sek
2. ZS nr 3 w Kutnie     47,83 sek
3. I LO w Kutnie         49,57 sek
  
Klasyfikacja końcowa chłopców:
1. Zespół Szkół nr 1 w Kutnie – 1168 pkt.
2. Zespół Szkół nr 3 w Kutnie – 1109 pkt.
3. I LO w Kutnie                        - 917 pkt.
4. I LO PUL Kutno                     - 895 pkt.        
5. ZSZ nr 2 w Kutnie                  - 846pkt.
6. ZS nr 4 w Kutnie                  –   799 pkt.
7. II LO w Kutnie                      –  798 pkt.
 
 
Najlepsze dwie reprezentacje w kategorii dziewcząt oraz chłopców uzyskały prawo startu w zawodach rejonowych, które odbędą się 02 października 2014 r. w Kutnie. 
  a  d  s
 
Info& foto MOSiR
 

fundusze