bhp08

 

W dniu 22.03.2018r. w Zespole Szkół nr 1 im. St. Staszica w Kutnie odbył się „VI konkurs wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy” przeznaczony dla uczniów o specjalnościach zawodowych. Organizatorami konkursu byli: Okręgowy Inspektorat Pracy z Łodzi oraz Zespół Szkół nr 1 im. St. Staszica. Z ramienia szkoły organizatorką konkursu była Krystyna Wąs.

W konkursie wzięło udział 27 uczniów naszej szkoły (z Technikum nr 1 w Kutnie - klasy: Ie, IIe, IIi oraz z Branżowej Szkoły I stopnia - kl. 1k/m). Konkurs polegał na rozwiązaniu testu zawierającego 26 pytań. Po konkursie uczniowie mieli okazję uczestniczyć w interesującej prelekcji kierownik kutnowskiego oddziału Państwowej Inspekcji Pracy Pani Barbary Krajniak, na temat umów o pracę. 

Przewodniczącym komisji konkursu był nadinspektor Marek Kostrzewski z OIP. Zwycięzcą konkursu, po dogrywce, został Jan Kucharek ucz. kl. IIi. Drugie miejsce zajął Przemysław Pawłowski również z kl. IIi, a trzecie miejsce zajął Mateusz Pietrzak z kl. 1k/m. Zwycięska trójka otrzymała nagrody w postaci sprzętu elektronicznego, ufundowane przez Inspektorat Pracy z Łodzi.

bhp02 bhp03 bhp05

bhp06 bhp07 bhp01

fundusze