bhp12

W dn. 22 marca 2017r. w Zespole Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica odbył się konkurs wiedzy na temat bezpieczeństwa i higieny pracy. Współorganizatorem konkursu jest Okręgowy Inspektorat Pracy z Łodzi, reprezentowany w tym dniu przez inspektora Marka Kostrzewskiego i psycholog Martę Kwiatkowską. OIP był jednocześnie fundatorem cennych nagród w konkursie dla trzech zdobywców trzech pierwszych miejsc. W konkursie uczestniczyło 25 uczniów Technikum a klas o specjalizacji: technik elektronik oraz technik informatyk. Uczestnicy konkursu mieli do rozwiązania test złożony z 35 pytań. Konieczna okazała się dogrywka o pierwsze miejsce.


Jury w składzie: Barbara Krajniak- kierownik kutnowskiego oddziału PIP, Krystyna Wąs- nauczycielka ze Staszica i Marek Kostrzewski- przewodniczący, przyznało następujące miejsca:
I miejsce w konkursie zajął Przemysław Kościelak z klasy IIIe
II miejsce Bartosz Czerwiński z klasy IIIe
III miejsce Sergiusz Skrzynecki z klasy IIi
Psycholog Marta Kwiatkowska przedstawiła ciekawą prezentację dla uczniów nt. stresu. Inspektorzy Państwowej Inspekcji Pracy otrzymali drobne upominki, promujące miasto Kutno. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali od Inspektoratu Pracy z Łodzi publikacje PIP.

bhp01 bhp02 bhp03

bhp04 bhp05 bhp06

bhp07 bhp08 bhp09

bhp10 bhp13 bhp11

fundusze