Po zakończonym 150 godzinnym stażu uczeń/stażysta zobowiązany jest dostarczyć do szkoły komplet dokumentów rozliczających odbyty staż.

1. Zaświadczeń o ukończeniu stażu-- wystawione przez Pracodawcę
2. Wypełnionych i podpisanych dzienników stażowych.
3. Wniosek o wypłatę stypendium stażowego, którego wzór został umieszczony na stronie szkoły:
 http://www.staszickutno.pl/staszickutno.pl/index.php/fundusze-europejskie,
4. Uczeń pojawia się w szkole z dowodem osobistym, w celu skserowania dokumentu.

Stażyści będą mogli  składać komplety dokumentów  u pani vicedyrektor Małgorzaty Żurady w następny czwartek i piątek tj. 03-04 sierpnia w godzinach 9-11. Pani Żurada będzie pełniła w tym czasie dyżur specjalnie na ten cel.

8

Uroczystość wręczenia nagród laureatom i finalistom konkursu Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. Dyplomy wręczał kurator łódzki dr Grzegorz Wierzchowski, z naszej szkoły Adam Romański zajął 23 miejsce w Polsce, Kuba Jędrzejczak 7 miejsce w Polsce. Opiekunami byli Jan Zawadzki i Janusz Pawlak.

atom

Dzień Nauki i Techniki w „Staszicu” 

2 czerwca 2017r.

„Odkrywamy Naukę”


Dziedziniec szkolny od godz. 10.00:

1. Powitanie zaproszonych gości i uczniów
2. Wystąpienia zaproszonych gości
3. POKAZ– grupa EKSPERYMENTATORZY
4. Zaproszenie uczniów i nauczycieli do samodzielnego eksperymentowania przygotowanego na stanowiskach chemii, biologii, fizyki, geografii, matematyki, robotyki i informatyki

Czytaj więcej...

it2

23 maja 2017r. w Warszawie podczas Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej odbył się finał ogólnopolskiego Konkursu IT i Cyberbezpieczeństwa. 64 uczestników z całej Polski wyłonionych spośród blisko 3 000 uczniów szkół ponagimnazjalnych przez godzinę odpowiadało na 45 pytań z zakresu gospodarki elektronicznej i cyberbezpieczeństwa. Kamil Wojciechowski, uczeń klasy 3i, otrzymał wyróżnienie. Opiekunem był p. Paweł Peda.

Czytaj więcej...

28swieto077

25 kwietnia 2017 r. obchodziliśmy XXVIII Święto Szkoły. Uroczystego otwarcia Święta i powitania gości dokonała Pani Małgorzata Żurada wicedyrektor szkoły. Następnie głos zabrał dyrektor szkoły p. Janusz Pawlak, który w swoim wystąpieniu z dumą podkreślał, iż jesteśmy szkołą wyróżniającą się w Kutnie i w powiecie. Nasi uczniowie nie tylko osiągają sukcesy w nauce, ale także wysokie noty w wielu dyscyplinach sportowych. Podkreślił również, że dzięki zaangażowaniu i pasji nauczycieli jak i uczniów, uczymy się w szkole nowoczesnej, przyjaznej i wciąż rozwijającej się.

Czytaj więcej...

mtm01

Eliminacje regionalne Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego 21 kwietnia 2017 roku drużyna Zespołu Szkół Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie, w składzie: Hubert Karczewski (kl. IVs, Arkadiusz Cichosz i Jakub Górkiewicz (kl. 3k) uczestniczyła w eliminacjach regionalnych XXI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Skierniewicach.

Czytaj więcej...

fundusze